NEJLEVNĚJŠÍ PROFESIONÁLNÍ VÝROBA REKLAM V ČR

Firma Reklama Niko s.r.o. se od roku 2002 zabývá výrobou  téměř veškerého sortimentu reklamy  pro podniky, podnikatele, reklamní agentury a soukromé osoby.  Firma působí v rámci celé ČR  a nabízí svou produkci to za nesrovnatelně nižší ceny a s velmi krátkými dodacími termíny. Jsme Vám kdykoli k dispozici na emailu či telefonu.

Aktuality

2017 - přejeme všem šťastný nový rok

Nově vyrábíme strojově boxované světelné reklamy.

2014

Nově jsme pořídili velký CNC router. 

Přejeme všem krásný a úspěšný nový rok 

2013 

Stavba nové provozovny již běží, plánujeme otevření na jaře roku 2014 

Nově nabízíme také tvorbu www stránek

2012

Počínaje letošním rokem projektujeme a začneme stavět novou provozovnu, jednu z nejmodernějších v ČR

236239. návštěvník

Vizitky, plakáty

Vizitky, plakáty + ostatní malonákladové tiskové produkce jako  - jídelní lístky - prospekty - katalogy - etikety - vizitky -
PF-ka- loga - letáky - plakáty - cenovky - pozvánky - vstupenky - kalendáře - firemní profily - grafické manuály - hudební booklety - podnikové zpravodaje

I když  velkonákladové tiskové zakázky - letáky, prospekty a pod., nejsou naší primární aktivitou, našim zákazníkům jsme schopni nabídnout realizaci  i těchto zakázek, a to ve spolupráci s vybranými tiskárnami. Finanční kalkulace těchto tiskáren jsou vesměs  podstatně příznivější, než většina ostatních.

WWW prezentace na internetu

vytvoříme kompletní www stránky a umístíme na internet. Provádíme veškerou správu a aktualizace pružně podle požadavků zákazníků. 

Ceny již od 1500 Kč za prezentaci. Cena obsahuje i základní registraci do nejoblíbenějších vyhledávačů - seznam.cz, centrum.cz apod. Cena neobsahuje registraci vlastní domény - např. www.vasefirma.cz ( od 200 Kč/rok ) a webhosting ( rovněž cca od 200 Kč/rok )